Merhaba

Dünya Poliüretan Terlik Ve Ayakkabı olarak 2010 yılında Gedikpaşa/Beyazıt'ta faaliyetine başladığımız üretime, ilk günkü azim ve heyecanla devam ediyoruz.

Kuruluşumuzun ilk yıllarında Balkan ülkeleri ile başlattığımız satış ağını, daha sonra Afrika ve Arabistan bölgelerinde de geliştirerek güçlü bir üretim ve hizmet kalitesine ulaştık.

Daha sonraki yıllarda Avrupa ülkelerinden gelen talepler üzerine Avrupa standartlarında üretime geçerek hizmet ağımızı ve üretim kalitemizi geliştirdik. Geçen on yıllık sürede birçok alanda ilerleme kaydettik ve özellikle proje bazlı işler ile üretim kapasitemizin büyük bir kısmını avrupaya ihraç eder duruma geldik.

Bugün toplam 3400 m2'lik alanda aylık ortalama 130 bin çift üretim kapasitesi ile çalıştığımız tüm ülkelerde güven duyulan bir çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Vizyon

Sektörde başarılı ve güven duyulan bir firma olarak çözüm ortaklığı yaptığımız tüm firmalarla bağımızı daha da güçlendirmek.

Misyon

Pazarlama ve organizasyonel olarak kendimizi yenilemek, güvenilir iş ahlakına sahip lider bir firma olmak ve Türkiye'nin gelişen ekonomik ve sosyal yaşantısına katkıda bulunmak.